Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőr meddig ("nyúlik")?

A bőr meddig ("nyúlik")?

Figyelt kérdés

Egyik nap azon töprengtem hogy kéne egy igazi tetoválás most vagyok 14 éves de nem akarok én keménykedni stb csak gondolom jól néz ki meg hallotam hogy kell szülői beleegyezés na meg pénz is. na és ha mondjuk össze jön egy tetoválás képzeljetek egy olyat hogy váltól csuklóig egy olyan dolog ami a kezemen körbe megy kb ilyen: [link]

és szerintetek ez elcsúnyul ha közbe a bőr növekszik/nyúl? mert akkor ennek semmi értelme nem lenne.


2011. szept. 9. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pár évet még várj vele, nem a korod miatt, hanem mert lehet hogy pont 1-2 év múlva nőni fogsz még, és szerintem ha már kicsit megnyúlik a tetoválás nem néz ki túl szépen. Inkább várj még hogy biztosra menj, 16-17 évesen már szerintem megcsináltathatod.
2011. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! kb én is így terveztem
2011. szept. 9. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bőr 30 fölött kezd veszíteni feszességéből.De akkor sem drasztikusan,hacsak nem hízás,fogyás kovetkeztében.A tetkó nagyon szép,pár évet várj,addíg lehet,hogy más tetszik meg.
2011. szept. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. nagyon köszönöm szépen!
2011. szept. 11. 05:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!