Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, nektek bejön az ilyen...

Fiúk, nektek bejön az ilyen göndör haj?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 9. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de tapasztalatom alapján a fiúk ezt izginek tartják :D
2011. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, kifejezetten bejönnek az ilyen hajú lányok, persze ha szép arc figyel alóla :D
2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nos, nekem is göndör, eddig egyetlenegy ember nem szerette, a volt barátom. de nem azért, mert göndör, hanem mert sok, és zavarta alváskor...mindenki más odavolt érte, sőt, egyesek szóltak is, hogy bontsam már ki, mikor be volt fonva, vagy összekötve.
2011. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
láttam már olyan lányt akinek kimondottan jól állt a göndör haj, de alapvetően nagyon nem tetszik.
2011. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki dicséri a göndör hajam, bár nem pont olyan csigás, mint a spinének a képen.

Nekem magamon is tetszik, máson is, olyan szexi, huncut hatást kelt, és persze üde "színfolt" a szögegyenesre vasalt hajak tengerében.

2011. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a fajta haj nagyon szép. Egy barátnőmnek van ilyen és odavannak érte :) Csak az a baj hogy sokmindent nem lehet vele kezdeni csak kiengedni meg összefogni. Formázni frizurára elég nehézkes. Tekintve hogy összeugrik és nem látszik a fokozat meg ilyenek. vagyis nekem ez a tapasztalatom.
2011. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vanila Hume, az enyémet is dicsérni szokták. és fogadjunk, hogy a képen lévőnek se olyan a mindennapokban. beállítva, frissen profi fodrászolva könnyű. akinek meg nem tesztik, nyilván azért, mert most a vasalt a divat, és ahhoz szokott. olyan 20 éve mindenki daueroltatott.
2011. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!