Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vagy rövid haj áll jobban?

Hosszú vagy rövid haj áll jobban?

Figyelt kérdés

nem rég vágattam le , de nem tudom hogy újra megnövesszem-e, vagy hagyjam megnőni.

[link]


[link]


2011. szept. 9. 16:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hosszúúúúú :)
2011. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A hosszúval átlagos vagy, a röviddel stílusos. RÖVID!!!!!!!!!
2011. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

"Bocs,de úgy pózolsz mit egy útszéli...

Paris Hiltonnak érzed magad? :D

A rövid haj valamivel jobb,a hosszúval elég romásan nézel ki."


Általában nem szoktam más kérdésében más válaszokra reagálgatni, de ennek a "kedves" embernek muszáj! Drágám, te egy barom vagy! Nem úgy pózol, hanem nőies... Paris Hilton meg olyan nagy ember, hogy csak ő vehet fel bizonyos pózokat? Nem hinném... :D A kérdező egyáltalán nem romás...


Kedves kérdező!


Szerintem Neked mindkettő haj jól áll... Hosszabbal bájosabb (rövidebbel is, de rövidebbel inkább :D) vagy, kicsit kislányosabb. A rövidebb szerintem jobban kiemeli a vonásaidat, kicsit keményít rajtuk, ami nem baj, mert szépek azok a vonások. :) Nekem rövidebb, vasalt hajjal olyan arisztokrata beütés jut eszembe. Ez pozitívum! :)


Alapvetően hosszú haj párti vagyok, de neked kifejezetten jól áll a rövid is.


Én azt tanácsolnám, hogy a mostani rövidebbnél rövidebbet már ne vágass, de így, ahogy van a képen, tök jó! :)


Szép napot!


L20

2011. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
jav.: hosszabbal is
2011. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

- is


bocsi :))

2011. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Röviddel sokkal nőcisebb vagy! Szerintem sokkal jobban áll, de a hosszú sem rossz ;)

19/L

2011. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Rövid!
2011. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
a rövid nőcisebb és karakteresebb, a hosszú viszont a természetességet hangsúlyozza, ami jó! kifejezetten jó! te döntöd el, nálad melyik dominál inkább! :)
2011. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
hosszú, de jól áll a rövid is:)
2011. szept. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ez nem rövid: D csak félhosszú.
2011. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!