Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusos hajpakolással...

Ricinusos hajpakolással kapcsolatban egy fontos kérdés?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy milyen szép puha és sima lett a haja tőle. Nekem miért nem?:( Tényleg semmi változást nem észleltem. :S És annyira hullik tőle a hajam, hogy az valami hihetetlen, pedig előző kérdésekben olvastam, hogy 4-5. pakolás után elmúlik, de mégsem :( Lehet az volt a baj, hogy mikróban melegítettem fel? :S (sajnos nem olvastam ennek utána, hogy hogy kell felmelegítni)
2011. szept. 8. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
a hajad ígyis úgyis ki fog jönni aminek kikell jönnie :) hányszor használtad eddig? esetleg nem szalma tapintású a hajad? vagy vastag? lehet ez a probléma. én amikor előszőr felvittem szép puha és fényes lett a hajam... és nekem is kijött aminek kikellett jönnie
2011. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma használtam 6.alkalommal... háát elég vastag szálú a hajam, de leginkább töredezett... de tényleg ennyi hajamnak ki kéne jönnie? mivan ha megkopaszodom???:S:D
2011. szept. 8. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy nem lehet megérteni! A ricinus nem hajnövesztő! Egy birka kitalálta, a többi meg bégetve követi, de mondok jobbat. Tanulóként megkérdeztük az oktatónkat és nem elég, hogy nem növeszt, ráadásul eltömíti a hajhagymákat és aki sokáig használja, egyszer majd nagyon drasztikusan elkezd hullani a haja!
2011. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!