Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrfehéritésre mit ajánlotok?

Bőrfehéritésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
idegesit hogy kamerába meg felvételeken úgy nézek ki mint egy c.gó,kérem hogy senki ne irja azt hogy pedig van aki meg sötétebb bőrt akar
2011. szept. 8. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
szolizol vagy lebarnultál a nyáron?vagy mitöl barna a böröd?ha gyárilag ilyen,igy születtél,nem tudsz vele mit csinalni
2011. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Jó kérdés...
2011. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%
buvár ruha/nem fekete/
2011. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Jacko, te vagy az?
2011. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha érdekel, nekem van egy felbontatlan doboz Super Skin Lightener-em. Eladom neked, ha érdekel. Ez a leghatékonyabb bőrfehérítő krém a világon. Magyarországon nem lehet kapni, én külföldről szereztem be. Ha érdekel, nézz utána a google-ben képeknek. Elég hatékony készítmény. Nem olyan, mint a többi, gyakorlatilag testápoló hatású bőrfehérítőnek mondott olcsó krém. Budapesten oda tudnám adni. Ha érdekel, mondok árat is.
2011. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!