Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék feszesebb melleket....

Szeretnék feszesebb melleket. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Sportolj, használj feszesítő krémet, és végül, a melleidet fürdés után hideg vízzel zuhanyozd le! Már ha bírod. De mindenképp hűvösebbel, mint amilyenben fürödtél. Ez edzi a bőrt és az ereket is.
2011. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :D
2011. szept. 8. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szióka! :)

Amúgy hány éves vagy?

Lóg a cicid, vagy áll? ;P

Ha áll a cicid, feszesebbeket szeretnél?

Lehet jó a hideg zuhany a cicijeidre, de akkor kirobbannak a mellbimbóid :)

Nem baj? ;D

2011. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit lóg.Legalábbis én úgy látom.24 vagyok
2011. nov. 7. 01:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsit lóg, ahogy mondod, azt mondják néhányan, borostyán kivonatú krém használ, és feszesíti a cicijeidet :)

A borostyán kivonatú krém szerintem Drogériákban és/vagy Herbária üzletekben kapható.

Puszi!

2011. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mégvalamit!

Ex bnõm mellei szintén lógtak egy kicsit, és sũrũn masszírozgattam neki, amitõl 2-3hét múltán láthatóan feszesebbek lettek.

Ezt is kipróbálhatod, naponta legalább 1x fürdés után kb. 10 percig, szerintem neked is használni fog :)

Amúgy szoktad masszírozgatni a cicijeidet? ;)

2011. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szoktam,nem szeretem őket
2011. nov. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!