Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid és Biovanne kérdés?

Revalid és Biovanne kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sokat olvasom itt Gyakorikérdéseken, hogy ezek a kapszulák dúsítják a hajat. Arra lennék kíváncsi, hogy csak meggátolják a hajhullást vagy valóban még dúsabbá teszik a hajat? Köszönöm a válaszokat előre is.


17/L


2011. szept. 7. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez mindenkinél más, nincs két egyforma ember, akinek ugyanazt a hatást érik el ezek a vitaminok. :) Igazából mindkettőről hallottam jót is és rosszat is.


Saját tapasztalatom: A Biovanne nekem borzasztóan nem jött be, álmosított, és nagyon furán éreztem magam tőle. (Szédülés, olyan érzés, mintha nem is én lettem volna...kb ilyen félálom.. jajj de rossz volt :D) Aztán abbahagytam és minden újra oké lett. DE! Például a barátnőmnek nagyon jó, már több kúrát is megcsinált.


A Revalidról sajnos nincs tapasztalatom. :(


puszi :)

17/L

2011. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valamelyikről azt hallottam, hogy büfiztet. Én is félek egy kicsit, mert még vashiányos is vagyok szóval valószínűleg ezért hullik a hajam is. De próba szerencse.


Köszönöm a választ.

2011. szept. 7. 21:53
 3/3 Fabyen ***** válasza:
Nekem a Hair-vit vált be. Dús, egészséges és erős lett a hajam. Képet tudok küldeni emailben hogy mennyire ég és föld egy évvel ezelőtthöz képest a hajam.
2011. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!