Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik az ilyen szinű haj?

Tetszik az ilyen szinű haj?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 6. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon :) Én is ilyet szeretnék, de mivel szőkére volt festve sokáig (a linkeken melírozott van) várok hogy kopjon, nőjön, mert nekem eredetiben sötétszőke tehát könnyen lehetne ilyenre megcsinálni.
2011. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
első link nem, mert az csak sima melír, ami ma már nem hogy nem divat, de egyenesen ciki! Az utolsó természetes hatásúnak tűnik, szóval az szerintem teljesen korrekt. Tetszeni, nem tetszik!
2011. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ciki a melír, egy haaaaaatalmas baromság. Hacsak nem olyan nőről van szó, aki ha nem követi mindig az aktuális tömegcucc-mizériát, legyint hogy "Ó, jaj ez már totál fél perccel ezelőtti divat"

Mindenkinek más áll jól. Ha a legjobban az első kép színe áll jól, akkor érdemes akkor is, ha már egyesek lenéznek miatta. Kit érdekel hogy egy idegen csajszi mit gondol róla? Lehet hogy nekem meg az ő haja a ciki....és?

2011. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én hajam olyan színű mint az elsőnek a képen,csak nincs benne melír. Engem is durván lebeszéltek a melírozásról, mert hogy az "ciki"...szerintem nem ciki,ha valakinek jól áll és tetszik akkor hajrá. Viszont én azért nem tetetnék melírt,mert nagyon károsítja a hajamat,és így is elég száraz. :S
2011. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis létezik olyan, hogy "ciki". Nem vagyok egy divatmajom, de ami tré vagy gáz, azért ahhoz van szemem. És a melíroztatás ilyen! Elszürkül tőle a hajad, egyszerűen borzalmas! Sokkal szebb egy természetes aranyszőke, ha már mindenáron világosítani akarsz, vagy egy gesztenye barna, ha sötétíteni. A Fila is nagy márka volt valamikor, mára viszont egyenlő, ha nem rosszabb egy noname-nél! :) Ugyanez a helyzet a melírcsíkokkal is! A csíkos haj ma már ciki!
2011. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az utolsó kép tetszik jobban, de ezeken a képeken vannak action-ok, meg effektek, szóval eredetileg ez is sokkal fakóbb élőben :D ezért nehéz ilyen hajat csináltatni..


Emellett csatlakozom az előttem szólóhoz, igenis mindennek meg volt a maga ideje.. egy időben a melír hódított, szinte mindenkinek olyan haja volt, de ez már pár éve lejárt. Persze a melírnak is vannak fajtái, de ami a képen is van, az már elavult. A Fila táskáktól meg egyenesen kiráz már a hideg, bemegyek az iskolámba és folyosón 226 diáknál láttam eddig Fila táskát... rohadt idegesítő..

2011. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezerszer inkább melír, mint a szépséges csibesárga meg fehéresszőke, meg ilyesmi. Szőke hajfestékből sajnos nagyon nehéz elérni természetes eredményt, hatalmas gyakorlat kell hozzá és sajnos hiába reklámozzák a bolti hajfestékeket is úgy hogy milyen természetes, miután felkeni az ember, olyan mint egy fényes sárgás paróka a fején.

A melírral sokkal természetesebb hatást lehet elérni ha jó a fodrász, mint a festékkel.


De mindenesetre nem gondolom cikinek, bár nekem sosem volt ilyen, de nem látom cikinek.


(ez a baj a mai világgal: ha valamit olyat csináltatsz vagy hordasz ami divat, azt mondják:TÖMEGLÁNY, DIVATMAJOM. Ha meg olyat, ami nem mostani divat: CIKI, ÓDIVATÚ, GÁZ. Ha valami extrémet, ami nem divat most, de régen sem volt az: FELTŰNŐSKÖDŐ, "HÜLYEPÁNK", "JÉZUSURAMISTENMIEZ", Na most akkor milyet is, kedves válaszolók?)

2011. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"HÜLYEPÁNK", "JÉZUSURAMISTENMIEZ" nem zavarnak ezek megjegyzések....én magamnak akarok tetszeni :D
2011. szept. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!