Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az ha kinyomok egy...

Miért van az ha kinyomok egy pattanást és ha alkohollal fertőtlenítem, akkor a kinyomott pattanás keményen kisebesedik? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 22:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem tiszta kézzel nyomod ki,vagy nem tiszta alkohollal tisztítod.
2009. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is szokott iylen lenni ,,én nem nyomkodom magamnak hanem a kozmim szokta sé néha rajtam is van egy kettő pattanás.miután kinyomja lefertötleniti akkor még semmi de másnap már kemény,ha egy nagyobb pattanást kinyomnak akkor vér meg vizes genny jön ki belőle,ez dermed meg..pár nap alatt le szokott száradni,de ne piszkálD!
2009. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem kozmetikusra nem telik,ezért otthon szoktam magamnak csinálni.Amúgy köszi a választ!
2009. ápr. 21. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

szia ha otthon csinálod nagyon ügyelj arra hoyg miidg jól kilegyen közölve az arcod tiszta legyen a kezed és utánna fertőtlenits illetve hidratáld nyugtasd..

ha kisebb mitezsereket nyomkodsz igy ki akkor szerintme nem lesz baja a a bőrödnek,de a mélyebben űlő pattanásoknál azért vigyázz mert azok csinálnak heget,,

ha van elektromos fogkefét akkor meg hetente kétszer átmehetsz vele az arcodn is hoyg leszedje az elhalt réteget.

2009. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2009. ápr. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!