Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól...

Milyen hajszín állna jól nekem? Volt már sokféle, vörös, fekete, barna, szőke árnyalatai. Meg szeretném megint próbálni a feketét. Milyen lenne? Vagy valamilyen más javaslat? (Eredetileg szőkés barna vagyok)

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 20. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem ez a hajszín jól áll neked!

De itt egy oldal,ahol te is sok mindent kipróbálhatsz,akár smink,akár haj!

Szerintem jó oldal és élethűen nézel ki a végén is!

Csak az kell,hogy regisztrálj és némi angol tudás,de szerintem könnyen el lehet igazodni benne!

Itt a link:


[link]


Sok sikert a próbálkozáshoz!

Üdv!

2009. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tetszik az oldal.:) Ha valakinek lenne még tanácsa írjon!
2009. ápr. 20. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a szőkésbarna vagy a vöröses állna a legjobban. A fekete is jól állna, de az túl átlagos lenne szerintem, akárcsak a szőke. Szőkét még véletlenül se válassz, mert elcsúnyítana és nem emelné ki az arcod.

Vörösnél nem arra a pirosra gondolok, hanem barnás vörös, esetleg valami feketés-vöröses dolog.

Szerintem szépen kiemelné a szemed és ari lennél vele :)

2009. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem valami voroses szin allna jol. Talaltam a neten egy kepet. A csaj szerintem hasonlo karakter mint te, csak szeplos is. Neked is jol allna egy hasonlo hajszin, mert eleg vilagos borod van.

[link]

2009. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!