Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna nekem jol?...

Milyen haj állna nekem jol? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kerek arc, magas homlok.Most tépett a hajam és oldalfrufrum van hogy hordjam suliba hogy jol álljon?Végassam le?Ha igen, milyenre?Hagyjam női?Segitsetek!Ha lehet linkeljetek! Köszi előre mindenkinek!

Most igy néz ki:

[link]


2011. szept. 3. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek jól álnának (a frufru egész biztosan,a homlokod miatt)

nem kell levágatni hogy ilyen legyen:

[link]

[link]

[link]

sztem ezek jól állnának,manapság nem sokan vállalják be a hullámos hajat,mindenki egyeneset akar,de ha csak pl.valahova mész ,akkor is elegáns..:)

2011. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:S
2011. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:köszi, de nekem sajnos egyenes hajam van.

2.válaszoló:13/L

2011. szept. 4. 09:21
 4/5 anonim válasza:
[link] Próbáld ki itt..:DD
2011. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szija! Szerintem csak elől igazittatsd ki, mert sztem jó hajad van, am meg tudod göndöriteni, ahogy az 1. válaszoló mondta. Veszel egy jó minőségű hajgöndöritőt, v csavarót, és befújod hővédővel, vagy hajhabot tezsel rá, úgy tartósabb lesz! Ha végeztél, akkor pedig hajlakk ;) De sztem ne vágass belőle, hanem növeszd :)
2011. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!