Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fazonú legyen a hajam?...

Milyen fazonú legyen a hajam? 13/L

Figyelt kérdés
Az arcom kicsit kerek, de hosszúkás is egy kicsit. A bőröm közepes barna, a szemem és a hajam is sötétbarna. Nem szeretnék túl rövidet, most kb. mellem aljáig ér. Szálas, összevissza áll, nem egyenes, de nem is göndör. Vasalni nem szeretném. Linkelnétek. ? köszi.
2011. szept. 3. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

14/L

2011. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ruud Gullit.
2011. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
soccernews.com/wp-content/uploads/2011/06/How-I-prefer-to-think-of-Gullit.jpg
2011. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi, rossz a link, mobilról nehéz. Keress rá a névre.
2011. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok.-___________________________________-
2011. szept. 3. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Ok, vettem. A frizurát nézd. A bajszot kihagyhatod.
2011. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jedwardlove ***** válasza:

Nekem is ilyesmi hajam van...én tépettre vágattam le,és nagyon bevált!Én ezt javaslom neked,de én attól függetlenül vasalom a hajam.De ha te semmiképp nem szeretnéd,akkor valahogy meg kéne tanulnod beszárítani,és akkor egyenesebb lenne (azért kell egyenes,mert a tépetthez jó áll) :D remélem tudtam segíteni puszii


12/L

2011. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!