Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne göndöröd...

Mit csináljak hogy ne göndörödjön vissza?

Figyelt kérdés
Eredetileg nagyon göndör hajam van, de mivel nagyon nem szeretem minden nap kivasalom. Míg itthon vagyok szép egyenes, semmi baja...de amint kilépek a házból visszaugrik....mire kiérek a buszmegállóba teljesen tönkremegy...:/ Pedig befújom hajlakkal és hajsimító termékeket használok (balzsam, pakolás).Mit csináljak hogy ne göndörödjön vissza és ne szöszösödjön ki? nektek mi vált be?
2011. szept. 2. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Hát végső estben zselé.
2011. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is ilyen, csak rosszabb. Fél órás fotózást se bír ki.
2011. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a hajadat dugd el, mármint ha pulcsit vagy kabátot veszel fel akkor a hajadat dugd el :)
2011. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont az ellenkezője a problémám, egyszer kivasaltam a hullámos, már-már göndör hajam és azóta nincs kedve hullámosodni. Mintha én nem is tudom, de tartós egyenesítésen lettem volna. Jól ráb@sztam...
2012. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!