Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajszínt szeretnék!?

Ilyen hajszínt szeretnék!?

Figyelt kérdés

Mutattam már a fodrászomnak de neki magas volt full nem ilyen lett A haj színem szerintetek milyen szín ez nagyjából mert megpróbálnám befesteni magamnak milyen árnyalat ez körülbelül szerintetek esetleg festék számot típust ha tudna valaki előre is köszönöm!

[link]


2011. aug. 31. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
amint látod 2féle szín van benne,az alap mézszőke szerintem,a másik pezsgő szőke lehet [link] bár azt tudd,hogy lehet az ő eredeti hajszíne más mint a tied,így kicsi rá az esély,h ugyanolyan lesz
2011. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

aranyszőke,mézszőke.De a legegyszerűbb ha viszed a képet a fodrászkellékesbe és az eladóval közösen kiválasztjátok a színskáláról.

Ha sötét a hajad akkor le kell koktélozni előtte.Óvatosan!

2011. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat világos szőkés barna a hajam jelenleg évekig teljesen szőke voltam de rá untam és a fodrász sajnos elég sötét barnára festette be 2hónapja már elégé kivilágosodott nem szeretnék megint barna se lenni de az a rikító szőke se ennek sztem olyan szép színe van remélem össze jön köszi a linket :)megpróbálom majd sztem ezt a festéket
2011. aug. 31. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
a linket csak hasonlításnak mutattam :D sok sikert a festéshez :D
2011. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nahát nekem is tetszik Lola hajszíne
2011. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nahh meg is vettem azt a festéket nem szórakozok :D majd beszámolok ,hogy milyen lett de sztem a középbarnás hajamból ilyesmit csinál ha nem így jártam :)
2011. aug. 31. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
a syoss-t vetted meg? kíváncsi vagyok milyen lesz/lett
2011. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ugyanazt ami a linkbe volt pezsgőszőke jól néz ki majd pénteken kiderül milyen lesz :)
2011. aug. 31. 19:49
 9/11 anonim ***** válasza:
írd meg majd:)
2011. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
értem,majd képet is mutass! :D
2011. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!