Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik otthon gyantáznak?

Lányok, akik otthon gyantáznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy akik otthon gyantáznak intim területet, milyen fajta gyantával csinálják,illetve melyik jobb rá? Írnátok márkát, meg hogy hol veszitek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 31. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta, nem veszem hanem én csinálom. Cukor+víz. Ez a legkíméletesebb és legjobb az érzékeny bőrre.
2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A legjobb rá a hagyományos gyanta, amit a kozmetikus is használ, ez pedig kozmetikus kellékesnél beszerezhető.

Én azulénes gyantagranulátumot használok, mert az azulén valamiért jobb állítólag érzékeny bőrre, mivel nem vagyok kozmetikus, nem tudom miért, de kb ugyan annyiba kerül, mint a nem azulénes...

Ehhez a fajta gyantához csak egy nyeles melegítő edényre és fa eldobható spatulára van szükség, bár árulnak gyantamelegítő készüléket is, de az többezer forint és a gázon ugyanúgy meg tudod melegíteni, én már évek óta így csinálom. Arra kell csak vigyázni, hogy gázon ugye túlmelegszik, tehát várrni kell, amíg olyan hőmérsékletűre hűl, hogy nehogy megégesd vele magad.

Úgy kell használni, hogy vékonyan, de azért nem túl vékonyan felkened (tehát olyan 1-2 millis vastagságban) utána vársz egy kicsit, míg megdermed , majd az egyik szélén megfogod és lehúzod. Nem kell hozzá lehúzócsík meg ilyenek... Állítólag ez a legkíméletesebb gyantázási módszer.

2011. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!