Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítve van majdnem az egész...

Szőkítve van majdnem az egész hajam, ha befestem sötétbarnára nem fogja ledobni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ha régóta szőke akkor 2x kell befesteni, hogy olyan legyen a színe amilyet szeretnél
2011. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is így volt,fél év kell mire szép tartós marad a szőkén.
2011. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mazsool ***** válasza:
Én pont így voltam, szőkítve volt a hajam, szinte fehérre mér több mint egy éve, és én is most váltottam sötét barnára. Akkor dobja le ha egyből a szőkére fested rá. Be kell pigmentálni színezővel előtte, és arra kell ráfesteni azt a színt amilyen szeretnél. Nekem négyhetes a festésem, és a színe még mindig nagyon szép:)
2011. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi az a pigmentálás? :) Színezés után mennyi időt kell hagyni a festésig? :)
2011. aug. 31. 06:49
 5/6 anonim ***** válasza:
folyamatos sötétítést jelent,nem egyből fested barnára,hanem sötétszőkéktől haladsz a kiválasztott barna színig
2011. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mazsool ***** válasza:
Nem kell feltétlenül úgy csinálni. a pigmentálás azt jelenti, hogy színezővel bepigmentálod a szőke hajadat, hogy a festék majd tudjon mihez tapadni. Nem kell várni semmit, ha a színezővel végeztél rögtön mehet rá a választott szín. Nemtudom, hogy otthon szeretnéd-e csinálni vagy fodrásszal, de ha jó fodrászod van ő tudni fojga miylen színhez miylen alapot a legcélszerűbb csinálni.
2011. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!