Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok szerintetek...

Mit gondoltok szerintetek bemelírozzam a hajamat?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 éve melíroztattam be utoljára. Barna hajam van , és szőke melír tincsek voltak benne. Már nagyon megszoktam hogy csak sima barna a hajam, és félek így 3 év után "újítani"..Félek hogy nem tetszene ha megint be lenne melírozva. Volt aki már így utólag megbánta? 17/L
2011. aug. 28. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha melírral tetszett jobban, akkor melírozd be. Ha most simán barnán tetszik jobban akkor ne. A hajad nem fog sérülni a melírtól! Nekem is barna hajam van szőkével melíroztattam évekig, aztán sötétbarna majdnem fekete hajszín tetszett és jobban is áll, és most olyan a hajam. A festéstől jobban hullik, de a melírnál semmi baja nem volt.
2011. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg most egy más színt. először csak hajszínezővel, aztán ha tetszik, hajrá! nincs mit veszítened ;)
2011. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátom azt mondja,hogy nekem nagyon jól áll a melírozott haj és hogy neki úgy nagyon tetszik. Csak Már említettem,hogy nagyon megszoktam hogy most csak sima barna. Pedig beakarom melírozni. (csak félek hogy megbánnám)
2011. aug. 28. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Már eléggé idejétmúlt a melír. Ne haragudj, de szerintem visszataszító. De ha Neked úgy tetszik, akkor rajta! :) Bár én nem tenném.
2011. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!