Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek így érteni fogja...

Szerintetek így érteni fogja a fodrász? Ha közepesen hosszú a hajam, akkor is megnyírja a fodrász? Nem küld el?

Figyelt kérdés
Holnap tervezek menni nyiratkozni és mivel eddig nem fodrászhoz jártam nem tom, h h kell neki elmagyarázni, hogy mit szeretnék. Úgy akarom, hogy oldalt és hátul kicsit rövidebb legyen, mint felül, de nem sokkal, nem szeretnék úgy kinézni, mint egy középkori pap. Oldalt lehetne mondjuk 8-9 cm, felül meg 9-10 cm, nem tudom melyiket tudja megcsinálni. De úgy szeretném, hogy oldalt egy picivel rövidebb legyen, mint felül.
2011. aug. 28. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem így megérti ha ezt elmondod neki.
2011. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!