Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék már a hajammal?

Mit csinálhatnék már a hajammal?

Figyelt kérdés

kb 3hete voltam fodrásznál, azóta nem festettem be, hátul nem vasaltam, tupirozni nem tupirozom a hajam, nem göndöritem. +használok rá krémeket, a hajamra. mit csináljak már, hogy nőljön a hajam?

azóta egy mm-t sem nőtt.

levágta a fodrász az égést, de már megint szét van valamitől. hajat sem szárítok. nagyon szeretném már megnöveszteni, de valamiért nem megy. tavaly rohamosan nőtt a hajam, mostmeg nem akar.ötlet?


2011. aug. 28. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
ricinusolaj
2011. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szét van égetve, akkor nem csak a legvége károsodott, hanem az egész hossza. Hiába vágod le a végét, addig nem lesz egészséges a hajad, amíg le nem nő a roncsolódott rész. Az meg évekig tart.

Szedj rá valami hajvitamint, hátha attól gyorsabban nő.

2011. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ricinusolaj tenyleg jo.

amugy nem szőke a hajad? mert az nekemis tönkrevagta rendesen,hiaba vagattam:/

vagy egyszeruen csak szomjas a hajad...ezert is jo a racinusolaj:) olvass utana a hasznalatanak.gyogyszertarban kaphato. amugy tudtad,h egy honapban 1cm-t nő a haj? lehet h nem vetted eszre?:)

2011. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én ugytudom hogy emberre válogatja hogy kinek mennyit nő a haja, és hogy milyen iőnként. nem, fekete.

köszönöm az eddigi válaszokat:)

2011. aug. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!