Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti mit csináltok a...

Csajok! Ti mit csináltok a hónaljszőrzettel? Borotva, gyanta, szőrtelenítőkrém, vagy marad szőrös?

Figyelt kérdés
16/L
2009. ápr. 18. 13:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. ápr. 18. 14:57
 12/20 anonim ***** válasza:
borotválom már 5 éve, minden másnap reggel zuhanyzásnál 1 perc alatt kész
2009. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én gyantát vagy epilátort használok, ugyanis utálom, hogy borotvával már másnap szúrok. Elég fájdalmas, de inkább a fájdalom, mint a tüske, azt nem szeretem. :)


17/L

2009. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
:) Én is vhogy így lennék a borotvával.:S...
2009. ápr. 18. 17:39
 15/20 anonim ***** válasza:

Én régebben próbáltam krémmel, nekem bevörösödött az egész és iszonyatosan fájt (égett, csípett).

Próbáltam a borotvát is. Azzal az a baj, hogy túl gyakran kell, megerősödik a szőrszál és amikor nő vissza, nekem viszket és az borzasztó kellemetlen. A borotvát csak akkor használom, ha valami miatt a nagy sietségben csak erre futja.

Egyébként epilátort használok. Igaz, kicsit kellemetlen meg utána érzékeny lesz a bőröm, de egy kis körömvirágkrém csodákra képes. :)

2009. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én epilátorral szedem kb. 10 naponta... Szerintem azért nem fáj olyan vészesen, simán ki lehet bírni... ÉS nem lesz tőle szúrós meg semmi, sokáig tart :D
2009. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

szia!

nekem az epillátor alig fáj... sztem simán rá lehet szokni ha kb 5 hónapig 3-4 hetente kozmetikussal leszedeted, aztán utána az epillátort is alig érzed. én így szoktam rá. sok sikert;)

13/l

2009. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

semmiféleképp ne maradjon ott:D

borotválni szoktam, sztem tedd te is azt!!

2009. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ajj:D már annyi ötletet adtok, hogy nem tudom, melyik legyen...:S borotválni nem szeretném..:S egy epillátor mennyibe kerül amúgy?:)
2009. ápr. 18. 21:42
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem egy Philips mosható fejű van, 2 fokozatos (A zöld fajta mert van sárga meg rózsaszín is, de az nemtom hogy miben különbözik)... A Media Marktban asszem októberben. 5000 Ft volt bármiféle akció nélkül, szóval szerintem nem olyan vészes, mert sokáig kitart...

De ezek a masszírozófejek meg hasonlók tök feleslegesek, semmit nem ér, csak egy egyszerűt vegyél...

2009. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!