Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tud begöndörödni a...

Miért nem tud begöndörödni a hajam?

Figyelt kérdés

láttam youtube-on egy videót hogy a pasi a lány haját beletekerte ilyen ezüstpapírba és úgy száritotta meg és mikor megszáradt,kibontotta,és olyan gyönyörű göndör volt a haja :P

és ezt kipróbáltam,erre mivan?!

a hajam nem lett göndör csak hullámos.

mondom nem baj,jobb mint a semmi ...

erre fésültem egyet a hajamon,és tök egyenes lett :O

meg barátnőmmel még régebben próbáltuk hajsütővassal is begöndöríteni a hajamat,akkor is rátekertük a hajamat meg minden és egyenes maradt :(

és vagy negyedjére csavargattuk mire sikerült végre begöndöríteni

miért ilyen béna a hajam? :(

meg azt is úgy imásom,mikor megszárítom,tök egyenes az egész és másnap reggelre a legvége így ki-göndörödik vagy mi ... szóval így kiáll :S

és az nem lehet hogy töredezik vagy ilyesmi mert nemrég lett vágva,mégis ezt csinálja :(

azon gondolkodtam,hogy ha megnő bedaueroltatom.

azt hány évesen lehet?

meg mostanában folyton hull a hajam.

lehet hogy a szar sampontól van?

tapasztaltatok ilyen syoss samponnál?

csak mert régebben wu2-t használtam és attól jó volt a hajam

mármint nem hullott,nem volt zsíros,nem volt korpás ...

vagy lehet hogy valami más miatt van?

13l


2011. aug. 27. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
kevés hajhabbal kend be a vizes hajad és azt tekerd be... és persze hagyd h úgy száradjon meg, teljesen! ne daueroltasd be, nagyon nem éri meg mert totál kiszárad tőle a hajad, törni fog meg kb. semennyi nem marad (egyenes hajadból ítélve vékony szálú arra pedig még jobban vonatkozik a dolog) Meg gondolj bele, mi van ha 1-2x az jut eszedbe h már pedig kivasalod mert egyenes hajat akarsz és a vegyi kezelt hajaddal még szenvedni is kell hajvasalóval hogy végre kivasald egyenesre? (lehet tönkre is vágja a dauert, nem tudom...)
2011. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja igen, hajhullás lehet pszich. eredetű (stressz), nem megfelelő tápanyagbevitel (vitaminok is), nem kap elég oxigént a fejbőröd (masszírozd néha a fejed)! évszakváltáskor meg szinte kötelezően elkezd a hajad hullani, sajnos ez van... (napi 100 kihullott hajszál fölött beszélünk kóros hajhullásról)
2011. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))

hát akkor mégse daueroltatnám be o.O :D

és köszi a tanácsot,majd megpróbálom legközelebb hajhabbal :D

2011. aug. 27. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:

egyébként én nem szoktam számolgatni a hajszálaimat,csak észre vettem hogy pl ma is medencéztem és minden második percben ki kellett halásznm a hajszálakat :S

és tényleg elég stresszes vagyok mostanába,lehet hogy azért :O

2011. aug. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!