Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások és zsiros bőr?

Pattanások és zsiros bőr?

Figyelt kérdés
a barátnőm sokat idegeskedik hogy nem olyan szép és nem fog tetszeni senkinek mivel sok a pattanása és a bőre is zsirosabb mint volt...vannak ollyan kicsi fekete pattanásai is nem tudja hogyan eltűntetni. Rengeteg krémet, arc pakolást kipróbált de semmi nem segitett neki. Tud valaki olyan krémet ami a pattanásokat és a zsiros bőrt is eltűnteti? vagy legalább olayt ami ritkitsa hogy ne legyen annyira zsiros bőre és kevesebb pattija legyen...sürgős PLS...előre köszi a válaszokat
2011. aug. 27. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

én clean n' cleart használok bár nekem nincsennek pattanásaim de zsíros a bőröm. plusz alapozó meg korrektort ami antibakterialis.

14/L

2011. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és alapozóhoz használjon púdert is amizől nem fog annyira zsírosodni
2011. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, több bőrgyógyásznál is jártam már, kozmetikusnál is, de közölték hogy ez mindig ilyen marad, mert ilyen típusú a bőröm, ezt nem lehet elmulasztani.

Vannak krémek amik kicsit segíthetnek, gyógyszertárban kapható Babe termékek, sajnos nagyon drágák, de mégis jobban megérik mint a drogériában kapható cuccok amik addig hatnak amíg magadra kened, aztán fél óra múlva semmi látszata. [link] Pl. a bőregyensúly helyreállító jó, vagy a faggyútermelés szabályozó, de a többi is. Bőrradírnak használjon mézzel kevert búzadarát. Pattanásokra is jó. Otthon könnyű összehozni. Ha nagyon durván pattanásos akkor viszont belső gond is lehet, azzal bőrgyógyászhoz kell menni, fogamzásgátlót ír fel rá ami segít.

Alapozót felejtse el, attól csak több pattanás és még zsírosabb bőre lesz mivel nem lélegzik alatta megfelelően.

Egyébként meg hülyeség hogy senkinek nem tetszik majd csak mert ilyen a bőre, nekem is ilyen mégis oda vannak a pasik értem. Fene se érti, de így van.

2011. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolo te magáztál engem hiszen csak 13 vagyok bocs ezt elfejtettem irni...ámúgy alapozót is használok sokszor az uncsitesóm kozmetikus ő azt mondta majd hoz nekem egy krémet ami segithet de hát nem nagyon hozott...használom anyukám krémeit amik puhitsák a bőröm és a pattik is maguktól elmúlnak egy csöppikét segitett de hát nem tudom....
2011. aug. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!