Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr, mi segithetne...

Pattanásos bőr, mi segithetne ténylegesen?

Figyelt kérdés
Próbáltam már egy csomó féle ilyen tisztitó szarokat, meg orvos is irt fel rá vmi gyógyszert, meg ilyen kenegetős valamit, de mind hiába... alig volt változás és az is csak rövid ideig. Főleg az arcomon, a szám körül van sok, máshol annyira nem. mit lehetne velük kezdeni?? :\
2011. aug. 27. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...
2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem használt amit a bőrgyógyász írt fel?

Ne nyomkodd mégjobban elterjednek :/

Ha nekem is annyi és olyan van amin már a mélytisztító sem segít. fogom a szappant jól megmosakszom vele, Aztán fogkrémet rakok a pattikra este és úgy alszom. reggel meg lemosom. Ez leszárítja őket. nekem bejött:D

2011. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a kozmetikus, h legyek sokat napon. Az első héten még jobban kijöttek, de a 3. héten szinte teljesen elmúltak. Vízparton voltam. És nekem a szénhidráttól is jobban kijönnek.
2011. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás, sok folyadék, izzadás, és minden reggel ha felkelsz az legyen az első dolgod, hogy hideg vízzel arcot mosol.
2011. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az izzadástol nekem csak mégrosszabb. napjába többször mosok arcot. a fogkrémest én is probaltam, az tényleg egész jó! :D talán a legjobb az összes kencefice közül...

nem börgyógyásznál voltam, csak háziorvosnál.

2011. aug. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!