Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartós a mikrodermabr...

Mennyire tartós a mikrodermabrázió?

Figyelt kérdés
Valaholy azt olvastam, hogy 1-2 hónapig tart. De aknés sebhelyek esetén? Értsem úgy, hogy egy idő utál a régi foltok visszajönnek?
2011. aug. 27. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A mikrodermabrázió is több lépéses kezelés,épp ezért.De utánna szép,egészséges bőrfelület lesz.
2011. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem rohadt ronda a bőröm, pont a pattanásosos foltok miatt. A foltok milyensége és mennyiségétől függ, hogy mennyi kezelés kell, de nekem személy szerint sokkal szebb lett a bőröm. Sajnos nálam még mindig nem múlt a pattanásos dolog, pedig már 25 vagyok, így igazándiból megint olyan vagyok, mintha el se mentem volna, szóval érdemest ezt azután megcsináltatni ha az ember már kinőtt belőle.

Jah, én hetente jártam.

2011. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!