Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcfeszesitő krém ér valamit?

Nem dávid kérdése:

Arcfeszesitő krém ér valamit?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam most és kicsit ráncos az arcom. Van aki használ arcfeszesitő krémet? és bevált? és ha bevált mi a neve a krémnek?
2011. aug. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a ránctalanítót érted alatta, akkor én használok, garnier essentials-t, nappalit és éjszakait is.

Viszont én 31 éves vagyok. Nem ráncosodom konkrétan, de azért a hidratálás már nem árt. Hogy ettől nem ráncosodok-e, vagy csak szerencsés a genetikám, azt nem tudom.


Ha Te fiatalabb vagy, akkor lehet hogy nem ilyesmire lenne szükséged, hanem inkább folyadékpótlásra: rengeteg víz, arcpakolás (pl uborkás, de nézz körül egy drogériában, sokféle van, feszesítő hatású is) és egy jó hidratálókrém (ki kell kísérletezni, neked melyik a jó).


Egyébként 20 éves kor felett ezt a krémet, amit írtam fentebb, nyugodtan lehet használni, nem az az "érett bőrre" való cucc.

2011. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm komoly és szép válaszod :)
2011. aug. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!