Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vettétek a hajvasalótokat...

Hol vettétek a hajvasalótokat és mennyiért? Milyen a 2in1 hajvasaló?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egy hajvasalót, volt már egy, de azt tesóm használja. Láttam egy 2in1 hajvasalót ami ugye göndörít is, de vasalni ugyan olyan jól tud, mint egy sima hajvasaló?

[link]


2011. aug. 26. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden keskeny lapos vasalóval lehet göndöríteni. A 2in1 csak egy újabb marketingfogás, hogy drágában adhassák el. Olyat vegyél, ami hőfokszabályzós, kerámialapos.
2011. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tescoban vettem talán 7.000 Ft volt. Le volt akciózva, kerámialapos, imetec bellissima. A 2in1 hajvasalóról pedig még nem is hallottam :) De szerintem ugyan olyan jól vasal mint a rendes, vasalásra kitalált szerkezet :)
2011. aug. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt a Style Creator-t veszem meg egyszer!:)
2011. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 13 000-ért vettem egy fodrászkellégesben GA.MA kerámiás lézerion-os vasalót két éve megvan kb 12 szer használtam. Göndöríteni is tudok vele. És ebben a pillanatban sebzett meg :D Becsípte az ujjam :)
2011. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én talán 10000-ért vettem az IMETEC Belissimámat. Nagyon szeretem.
2011. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyenem van: [link]

Most volt nyáron 2 éve hogy vettem. kb 6000 Ft volt. Göndöríteni is tudok vele.

2011. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!