Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyugaton hol tart a nők...

Nyugaton hol tart a nők szőrtelenítési mániájának elmúlása?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy már kifutóban van, és pár év múlva csak a divatjamúlt középkorú nők lesznek szőrtelenítve, de hol tart most a dolog?

Olyanoktól kérdezném, akik konkrétan tudják, pl. jártak nyugati strandokon.

Múltkor francia lányokat láttam a vonaton, nekik még a hónaljuk is szőrös volt.


2011. aug. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nee, komolyan? Mondjuk hasznos válasszal nem tudok szolgálni, de személy szerint örülnék neki, ha pár éven belül tényleg nem lenne gáz, ha épp nincs kedvem szőrteleníteni..
2011. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs elmúlóbak egyáltalán, sőt már a pasik nagy része is szőrtelen lábbal rohangál a tengerpartokon. Komolyan.
2011. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hol tart ez a divat, ha nem majmolnánk, már itt se érdekelné a szőr a kutyát se! Mától nem szőrtelenítek!

Amúgy örülök ennek a hírnek, én sem tudtam róla! :))

2011. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
spanyolban az öreg tatáktól kezdve a huszon évesekig minden helyi férfinak szőrtelen a lába
2011. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"a pasik nagy része is szőrtelen lábbal rohangál a tengerpartokon."

Igen , ez igaz! De ha megfigyeled, a mai pasik már egy az egyben nők! Jobban festik magukat mint én nő létemre, sokkal szűkebb gatyákban járnak, és előszeretettel használják a "cejetjek" és az ehhez hasonló rémes szavakat! :D Cserélődnek a szerepek!

2011. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lányok, nem kötelező szőrteleníteni...

Csak akkor tegyétek, ha magatokért teszitek..

Az tuti, hogy senki kedvéért nem tenném meg, jelenleg is csak magamért mert jobb szőrtelenül!

2011. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is magamért szőrtelenítek, de ha van rajtam egy pár millis kinőtt szőr, már lenéznek az utcán (vagy az ágyban)! Pedig én még úgy gondolom, hogy az nem gáz! Így mindig inkább sűrűbben gyantázok!
2011. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gondolkozásmód változik.

Mostanság az a divatos felfogás, hogy az intim szőr is csak haj, és mindenki olyan "frizurát" választ ami neki tetszik.

Ugyanez igaz a férfi arcszőrzetre is, egyre több fiatal pasi vállalja be a szakállat.

2011. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!