Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belevágjak a hajamba vagy ne? :s

Hatvanicsirke kérdése:

Belevágjak a hajamba vagy ne? :s

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék belevágni a hajamba csak nemtudom hogyan kezdjek neki. fokozatosra szeretném evágni magamnap persze. fodrászhoz azért nem szeretnék menni mert a hosszából is vág :s. és mennyit vágjak belőle? :s
2011. aug. 26. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne :/ Ha megmondod a fodrásznak, hogy a hosszából ne vágjon, akkor nem fog! Keresni kell egy normális fodrászt.

De ha annyira le szeretnéd vágni, akkor találsz egy csomó videót is a neten :)

2011. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy nagyon gyakorlott, akkor inkább ELÖSZÖR menj fodrászhoz, mert ha lefuseráltad, utána más nem marad, és akkor egy szakember sem sokat tud tenni, hogy rendesen nézz ki. Saját magánal gyakorlatilag SENKI sem tuja normálisra vágni a haját, nemhogy egy kezdö elsö nekifutásra.
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én csak fodrászra bíznám rá...

amúgy meg szerintem nem fog a hosszából vágni, ha mondod neki :D

2011. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja,mindent elmondtak előttem,ha te csinálnád,akkor tuti,hogy nem lenne szimmetrikus,főleg hátulról nem...:S
2011. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van aki hátul segítsen megcsinálni, akkor csak nyugodtan, az elejét megcsinálni pedig egyáltalán nem nehéz, ha egyébként ügyeskezű vagy.

Szerintem nézz meg egy pár videót, utána döntsd el képes vagy-e rá magad is. ;)

A szimmetriáról meg annyit, hogy egyébként ügyes fodrász is vágta már ferdén a hajam, sőt, ezt máson is észrevettem már nem egyszer, ők sem vízimércével dolgoznak. :D Ha nagyon nem figyeled, észre sem veszed persze. XD

2011. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!