Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért dobja még mindig le a...

Miért dobja még mindig le a festéket a hajam? Melyik hajfesték mára az amit nem dob le a szőke? lent.

Figyelt kérdés
Pár hónapig szőke volt a hajam, márciusban festettem vissza barnára.. minden hónapban festem, és 2-3 hajmosásnál tovább nem marad meg az a szín amit rákentem, a 3 hétre meg már teljesen látszódnak itt ott a szőke foltok, és a hajam is már vagy 20 színű barna, vannak tincsek amik már már feketék.. medig fogja még ledobni? vagy én veszek szar festéket? Mindnekinek ledobja ?? NEMÉRTEM....
2011. aug. 26. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én évekig festettem szőkére, aztán befestettem világosbarnára, gyakorlatilag első hajmosásra ledobta az egészet...mint ha valami szar kis színező lett volna. Következő hónapban megint, majd harmadik hónapban megint.


Többet nem kísérletezek, mert totál pénzkidobás, 3 nap barna hajért kiadni kétezer ötszázat havonta (nem olcsó festéket használok ráadásul) inkább elmegyek majd fodrászhoz ha egyszerre lesz egy hónapban 5-6 felesleges ezer forintom. Addig marad a szőke :)

2011. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!