Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium után gyanta?

Szolárium után gyanta?

Figyelt kérdés

Jövőhét kedden reggel mennék 14 percre szoliba (mindig kipirosodik utána a bőröm pedig már régóta járok) és mennem kéne gyantáztatni is :/ szerdán reggel mehetek ? csütörtök reggelre kéne h kész legyek és el is tűnjenek a piros pöttyök gyanta után

elég érzékeny bőröm van..nagyon megviselné ez a kettő egymást követő napon?


2011. aug. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a legjobb! mert a szoli és gyanta külön-külön is irritálják a bőrt, együtt végképp rossz:/ nem tudod a szolit máshogy időzíteni? gondolom gyantára időpontod van a kozmetikusodnál. vagy szoliba is be vagy előre jelentkezve?:S
2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az a helyzet h kozmetikusnál időpontom van, a szolibérletem meg pont kedden jár le és nem akarom h az a két alkalom elvesszem viszont előbb nem szeretnék menni mert holnap is megyek és 3-4 napnak nekem el kell telnie közbe mert ha nem olyan leszek mint a rák és viszketek... :/ hát akkor úgy látom a szoli kiesett de sebaj :) majd bepótoljuk

köszönöm a válaszod! :)

2011. aug. 25. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az már régen rossz, ha kipirosodsz a szolitól, és viszketsz tőle....milyen szoliba jársz? 0.3-as csövek vannak benne? Érdemesebb lenne más szoliba menned, én is mindig kipirosodtam az itteni bronzáriumban, meg volt, hogy hólyagosra égtem, aztán találtam egy csokiszolit, több időre mentem be, mint az előzőben, és abszolút nem égtem meg, nem pirosodtam ki.
2011. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kiwisunba járok és 0.3-as csövek vannak, krémet is használok :/
2011. aug. 25. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!