Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vmi gyors módszer pattanások...

Vmi gyors módszer pattanások ellen? (esküvőre)

Figyelt kérdés

Pattanásos az arcom, de annyira már nem is durván. DE amikor kezd megjönni, akkor kijön több :(

Szombaton koszorúslány leszek, szóval fényképezés, meg süti osztás, eléggé központban leszek a menyasszony mellett.

Mit tegyek, hogy addigra kevesebb legyen a pattanásom?

A smink nem sokat ér, meg dögmeleg lesz, leolvad az egész :(

Van vmi tippetek?

Köszi! :)


2011. aug. 24. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ilyenkor jön a dédiék receptje, a svédcsepp =)

nekem bevállt =)

nagyon ronda bőröm volt, de kb. 2 hét alatt múlt el az összes...de ha neked nem annyira vészes, akkor szerintem 1 hét is elég =)

borogasd vele arcmosás után, ez leszárítja a pattanásokat =)

2011. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szerencsés helyzetben vagyok, mert nekem meg többnyire csak menstruáció előtt-alatt jön ki 1-2 az arcomon, de ilyen esetekben rákenek egy kis Sudocrem-et (vékony rétegben) este, és másnapra már szinte nem is látszik. Ezt pelenkakiütésre ajánlják főleg a babáknak (mint pl. a Bepanthent vagy Neogranormont is), de sok másra is jó; egyébiránt az említett pattanások (gyulladások) vagy sebek kezelésére is. Bár az is igaz, hogy nem túl olcsó krémről van szó, de ha csak ennyire használod, akkor a legkisebb kiszerelésben megtudod venni, ami olyan 1000ft körül van gyógyszertárban, de kapható DM-ben vagy Rossmann-ban is. Vagy ha Pesti vagy, és esetleg nincs messze az Ázsia Center, akkor ott 1-1 üzletben még olcsóbban hozzá tudsz jutni.

De persze ez csak az én személyes tapasztalatom, nem garantált, hogy neked is segíteni fog, de nekem mindig beválik, és neten is olvastam már itt-ott hogy sokaknak használt pattanásokra is ez a krém. :)

2011. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!