Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám késleltetni a...

Hogyan tudnám késleltetni a hajam zsírosodását, és dúsítani?

Figyelt kérdés
Lapos, vékony szálú, hamar zsírosodó, vállig érő hajam van. Hajhabot használok minden hajmosás után, és be is szoktam szárítani. Ezek segítenek rajta, de még így is mindig elalszom és lelapul, 4 napnál tovább nem bírja a hajam. Ötletek?
2011. aug. 22. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Na, erre a kérdésre engem is érdekelnének a válaszok. Pantene pro v dúsító sampont, + szálkásodás elleni spray-t használok a hajvégeken, de a harmadik nap már nem merek kimenni az utcára.
2011. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WU2 nagyon szép tőle a haj, vagy revalid sampon, de inkább a WU2-t ajánlom 1 hónap alatt a duplája lett a hajamnak pedig még hull is!
2011. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én áttértem a biotermékekre, teljesen helyrehozta a fejbőröm. Faith in Nature termékeket érdemes nézegetni :D
2011. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 00:06!


Igaz, egyebet nem ismerek, mert még az itt kapott ötleteket nem próbáltam ki, de ha ilyen hamar bezsírosodik a hajad, akkor szerintem próbáld ki te is a hajhabot. Nekem 2 napot rádob a hajamra. :)

2011. aug. 24. 08:28
 5/6 A kérdező kommentje:
(Már megint elfelejtettem leírni, hogy azért, mert szárazzá teszi a hajad, nem engedi zsírosodni. Jobban be tudom vele szárítani, könnyebben alakítható. Ezzel csak annyi bajom van, hogy minden éjszaka elalszom a hajam, és reggel, ha kiengedve akarom hordani, akkor hajvasalóval kell fésülködnöm. Egyébként még hajvasalóval is szoktam 'dúsítani' a hajam, ha nagyon lapos. Persze ezzel nagyon töredezett lesz a hajam.)
2011. aug. 24. 08:32
 6/6 cze ***** válasza:
citromos vízzel való öblítés
2012. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!