Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért használ a fiam szempilla...

Miért használ a fiam szempillaspirált? Ez most vmi új trend?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:43
 1/9 A kérdező kommentje:
egyszerűen gusztustalannak tartom, nem viselem el, nagyon csajos és nem fiúhoz méltó
2011. aug. 22. 17:43
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
mert meleg... azért. hetero fiúk nem használnak sminkeket
2011. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy túl szőke a szempillája és azért, az én volt osztálytársam legalábbis azért használta
2011. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég furán hangzik. Bár ha itt nem csak a szempillákról van szó hanem netalán szemceruza érdekes hajviselet, stb akkor ez az általa követett stilushoz tartozik valószinüleg.. Érdemes megkérdezni őt :)
2011. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

ha emo-s, akkor azért, mert divat.

ha nem, akkor ratyi.

2011. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Hát ez baj:S Kérdezd meg, hogy miért csinálja, a legjobb út ha egyenes vagy vele. Ne éreztesd, hogy "kevésbé fogod szeretni" ha meleg, mert akkor biztos, hogy nem vallja be...és nem mer többé bizalommal fordulni hozzád. Én sokszor nem mertem szüleim segítségét kérni...(persze nem ilyen ügyben)

19/L

2011. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle:)
2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fessétek be tartós festékkel ha nem akar lemondani róla.az legalább nem kenődik el és nem veszi észre senki
2011. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy b..uzi, vagy emós, vagy valami goth-féle!
2018. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!