Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam, de nem...

Befestettem a hajam, de nem olyan lett, mint amilyet akartam? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval sötétbarna a hajam eredetileg,és pár árnyalatot akartam világosítani,de vörös lett...

A fodrászkellékes ajánlott egy p betűs hajfestéket,már nem tudom mi volt a neve,világosszőkét 12%-os hidrogénnel.És a töve elég vörös lett,de lejjebb is!Segítsetek légyszi ha tud valaki valami jó festéket rá,amivel középbarna lesz.Köszönöm!


2011. aug. 21. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most még ráfestesz valamit, kapsz majd egy harmadik színt....én konzultálnék egy fodrásszal, ő megnézi a hajad és megmondja.
2011. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lesz. Köszi a választ!
2011. aug. 22. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a fodrász leszívatja a festéket és akkor rá lehet kenni egy másikat. Én otthon nem kísérleteznék, mert a tövét megfogja a festék, a festett részen meg összekeverednek a festékek és ki tudja, milyen színe lesz.

Ha világosítani akarsz, melíroztass, mert akkor nem lesz 6 hetente lenőtt hajad, hanem csini marad tovább is.

Nekem pl. fodrász bekeni sötétbarnával az egészet (mert kissé ősz), aztán ha megfogta a hajamat, akkor tincsenként rászőkít, jó színe van.

2011. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!