Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minőségtelen haj és még...

IvyLeague kérdése:

Minőségtelen haj és még hullik is?! SOS!

Figyelt kérdés

tudom ezer kérdés szól erről, de mindenütt azt írják hormonok-terhesség.

19 éves lány vagyok, nincs tudtommal hormonzavarom és nem vagyok terhes, a szőrzetem normális a hajam viszonyt silány minőségű.. és iszonyat mennyiségű hullik!

Mitől lehet ez és van rá valami gyógymód?

Most hajregeneráló samponnal mosom, vigyázok rá, lassan szárítom messziről, nem vasalom... Mégis sz*r.. Szép hajat akarok!:(

Ötlet?

Nemcsak hajhullással kapcsolatban várok tanácsot, hanem mindenféle minőségjavítással kapcsolatban:)


2011. aug. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
élesztő tabletta :) nekem bevált :D
2011. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Fodrász vagyok. Ugye nem túlzod el a problémát? Ha nem, akkor a minőségtelen haj mindenképp táplálkozási bajokra utal elsőként, nem eszel elég B vitamint, ami a bőrnek, hajnak, és körömnek nagyon fontos. Tehát elsőnek szerezz be egy B-komlex-et, ez olcsó, patikai. Ha van rá esetleg pénzed, van most a Hair Clinic, sok vendégem számolt be jó tapasztalatokról, és van olyan vendégem is, akinek látom a sok sok babahaját :).


Másik. Ha teheted, ne szárítsd egyáltalán, amíg ilyen jó idő van, és a hajad a vassal készült frizurákat még hírből se ismerje!


Mindenképp olyan sampont és balzsamot ajánlok, ami regenerál, táplál.


Mikor volt utoljára vágva a hajadból? Most mekkora? Képet esetleg tudnál küldeni? Milyen a hajad? zsíros, száraz?Fested?

2011. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia% Nem túlzom el a problémát, sajnos :(

A hajam 2 nap után bezsírosodik de 3 naponta szoktam mosni most Syoss regeneráló sampont használok ez jónak tűnik. Épp pár napja lett vágva belőle nagyjából a töredezett részek eltűntek, és úgy vettem észre most kevesebb hullik ki. De ahogy elkezd töredezni ugyanúgy megindul a hajhullás.. Szóval mitől töredezhet?

2 havonta festem az igaz, de nem szoktam szárítani, vasalni..

Ez a B vitamin jó ötlet, a hair clinicnek meg utána járok.

Köszi :)

Képet majd küldök ha kell :) Holnap csinálok egyet!

2011. aug. 27. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!