Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajszín vissza eredeti...

Festett hajszín vissza eredetire. Hogyan?

Figyelt kérdés
Eredetileg szőkésbarna a hajam, most viszonylag sötét vörösre van festve. Hogyan lehetne eredetire visszacsinálni? Ha leszívatnám világosabbra, és befesteném kb. olyan színűre amilyen volt, aztán csak hagynám lenőni az lehet megoldás? Vagy inkább vmilyen festékleszedő készítmény?
2011. aug. 19. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm nagyon megjárta ilyen festékleszedővel házilag, bízd inkább profi fodrászra.
2011. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél festék eltávolítót. De mivel a vörös egy rohadt szín amitől lehetetlen megszabadulni, szerintem utána majd fesd is be olyasmi színnel mint az eredeti hajszíned. Semmiképp ne szívasd le mert akkor felemás színű lesz és káros is.
2011. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindenképpen fodrászra bíznám a dolgot. azt nem tudom eldönteni h melyik tenne rosszabbat a hajamnak, a leszívatás vagy a festékeltávolító
2011. aug. 19. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
ha elmész fdrászhoz,ő meg tudja mondani,hogy melyik kevésbé káros,és ha nincs lenőve a hajad(mert akkor látja az eredeti hajszíned),akkor vigyél egy régi képet,amin olyan színű a haja mint eredetileg,hogy olyanra csinálja meg,aztán hagyhatod lenőni ha jól végezte a dolgát akkor nem fog látszani:D
2011. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fess magadnak olyan hajat ami hasonlo a sajat hajszinedhez madj noveszd le
2011. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A vörös mindig át fog ütni, ezt csak lenöveszteni tudod. Lehet megközelítőleg hasonlót eltalálni, de minden mosásnál kopni fog, s mindig lesz egy vöröses árnyalat, míg le nem nő. Bő 20 év tapasztalata...mindent kipróbáltam.
2011. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát akkor majd lehet festegetem addig amíg le nem nő (bár annyira nem erős vörös, úgyh azért reménykedek). köszi a válaszokat
2011. aug. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!