Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen SOS!?

Pattanások ellen SOS!?

Figyelt kérdés

Hétfőn nyaralni megyünk a barátokkal, egészen jövő hét hétfőig, de nekem a homlokom tele van most pattanással.. :S Ott lesz egy jó srác is, elméletileg bejövök neki és örülnék ha alakulnának a dolgok, de nem akarom pattanásos fejjel eltölteni a nyaralásunkat, meg azzal sem akarok foglalkozni, hogy félóránként púderezzem, korrektorozzam magam.

Valami jó, gyorsan ható és tényleg segítő tanácsra lenne szükségem.


2011. aug. 19. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
vágd le a fejed
2011. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapozó, púder, korrektor. 2 nap alatt csoda nem fog történni. Amúgy meg kozmetikus, meg bőrradír esténként.
2011. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Máffyn ***** válasza:
Skinoren
2011. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

figyelj...addig minden nap igyal meg 1-2 csesze csovanyteat(üzletbe lehet kapni) ..

ez meregtelenito hatassal bir. en is igy voltam,és kb ket nap mulva mar hatott. mindenki mondta,h milyen szep lett a bőröm

2011. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötletem, amivel nagyon sokat tudsz magadnak segíteni:

1. eset: ha gyorsan el tudsz menni bőrgyógyáshoz

kérj tőle Duac gélt, az nekem spec segített, de ha eddig volt olyan ami már segített, akkor kérd újra... naponta este mosd meg az arcod valamilyen tonikkal együtt, majd vastagon hidratálózd be (a legjobb a patikákban kapható Cremor Aquasus, nem annyira drága, viszont nagyon jól hidratál, majd amikor az valamennyire (5 perc) beszívódott, akkor kend rá a gyógykrémet...


2. ha nem tudsz elmenni bőrgyógyászhoz

valamikor tehetsz egy-egy pötty fogkrémet rá (5-10 percre), nekem segített, később tegyél rá visine szemcseppet a pirosság ellen majd mosd le. ezután tonik, hidradtálás mint az előbb mondtam és utána pedig próbálj meg beszerezni valamilyen gyógykrémet... szedj calcium sandoz-t!!!


Sok szerencsét!!

2011. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vegyél dm-ben himalája só szappant! nekem bevált. :) kb 1000 Ft . [link]


16/L

2011. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!