Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek olyan képet amin...

Linkelnétek olyan képet amin avil lavinge haja jól látható?

Figyelt kérdés
Mert jövőhéten megyek fodrászhoz és olyan hajat szeretnék mint ami most van neki de zöld és rózsaszín színek nélkül.szóval ezt a 2010-2011 hajformáját, kicsit tépettebben szeretném.És úgy hogy képet vinnék a fodrászhoz csak nem találok olyan képet ahol jól látszik, hasonló hajakat is linkelhettek, nem muszáj avrilét.
2011. aug. 19. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,de jöhetnek még a képek!: )
2011. aug. 19. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem,szerintem mindegyiken tökéletesen látszik :D
2011. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

úgy érted hogy a válaszadók képein vagy hogy akármelyiken amin rajta van?: D

hát jómondjuk látszik csak keresem a legjobbat amilyikről télleg így letudja vágni..meg lehetne egy hátulról is h úgy milyen..: D

2011. aug. 19. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik válaszoló én voltam,és szerintem ezt a hajat bármelyik fodrász képes megcsinálni
2011. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

jaa hát remélem is mert biztosra kell mennem azért is választottam ezt,mert másnap gólyatábor..szóval ha elrontaná a hajamat akkor falnak mennék.:DDD

az előző fodrász elég rossz hajat csinált nekem..nem olyat amilyet szerettem volna demost rmeélem jó lesz!:))

köszii mégegyszer!:)

2011. aug. 19. 22:01
 9/9 A kérdező kommentje:
am. avril rajongó vagy?: )
2011. aug. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!