Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szoktatok le a köröm...

Hogy szoktatok le a köröm rágásról? Ha mondjuk mától nem rágom mennyi idő mire újra kinő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Műkörmöt csináltattam. Azt meg már nem rágtam
2011. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok így szerintem műköröm kizárva
2011. aug. 17. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Fúú.. még jó,hogy írod,hogy fiú vagy,mert majdnem leírtam,hogy fesd be,de akkor kizárva. :D Hát szerintem legyen annyi elég,hogy nagyon ronda és szerintem a lányoknak sem jön be,gondolj ezekre és győzd meg magad,hogy nem érdemes. :D 16/L
2011. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elhatároztam :)
2011. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lakkozd be átlátszó vagy test színű körömlakkal, most az nem látszik sztem :D
2011. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joy Turner ***** válasza:
Lehet kapni matt körömlakkot. De sztem ugyanúgy rágnád akkor is, ha azzal lenne kilakkozva.
2011. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én életmódváltáson mentem keresztül, az is segített, de szerintem elég néha az erős elhatározás is, bár a körömrágás elleni szerek( nekem nem segítettek).

Ha nem rágod kb. sztem 3 hét és már elviselhető a kinézete, persze ha csontig rágtad, ha nem lehet hogy hamarabb. Remélem segítettem.

2012. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!