Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol nohet nagyon gyorsan a...

Mitol nohet nagyon gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés
valaki tudna segiteni,tapasztalatok,valami pakolás vagy spray amitol gyorsan nohet a hajam? pls.segitsetek:)
2011. aug. 16. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ricinusolaj
2011. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne vágasd le vagy egy évig..nekem így nőt meg!Sztem semmitől nem fog gyorsabban nőni!!Pakolás lehet: Kallos tejproteines 800ml 800 Ft volt nekem!


21L

2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Moniquita-999 ***** válasza:

Leírom neked az én haj ápolási praktikámat.. Nálunk ez amolyan családi hagyománnyá vált..: végy 1 avokádót, villával tord össze, tegyél rá 1 evőkanál olívaolajat, esetleg egy kis kokusztejet és ezeket keverd össze:) meglátod, h nagyon hatékony, 1 heten csak egyszer használd, hagyd a fejeden 20-15 percig és utána mosd le, majd moss hajat a samponnal és balzsammal, amit használsz! Szép eredményt fogsz elérni, nekem legalábbis 1 hónap alatt 2 inch-et nőtt a hajam.. Nem tudom, h mennyi cm-Ben, mert itt Kanadában inchbe mérünk

Remelem tudtam segíteni!:).. És az 1 ek mézet se felejtsd ki..persze ettől elbűvölő lesz a hajad, akar 1 használat után is! Próbáld ki, megéri...


Ha bevált, mindenképpen írd meg privát üzibe! Köszi



Ezt a választ te írtad.

2011. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak a hajvitaminok hatottak, de azoknak az eredménye sem volt olyan hú de jó.

A titkos recept: türelem és megfelelő ápolás. Combig érő hajam van, úgyhogy tudom mit beszélek. :) Én is kipróbáltam minden vackot (hajszeszek, pakolások, ricinusolaj, stb.), de egyik sem használt.


2 inch=5,08 cm

Mindig inchben mérem a hajam. :D

2011. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek:) kipróbállom az avokádosais,és ha hat mindenképpen visszairok,ezt hetente kell csak akkor?:)
2011. aug. 17. 10:23
 6/12 Moniquita-999 ***** válasza:
Igen, hetente:).. És köszi az előzőnek is az adatot:)
2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. aug. 18. 10:16
 8/12 Moniquita-999 ***** válasza:
Nah kipróbáltad?:)
2011. aug. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem,mert szlovákiában élek és nemtudok most beszerezni a hozzávalokat:(
2011. aug. 22. 14:01
 10/12 Moniquita-999 ***** válasza:
Oké , akkor semmi gond.. Mondok 1 másikat:)... Bár nem próbáltam soha, édesanyámnak gyönyörű mindig a haja: 1 evőkanál olívaolaj, és 1 tojás sárgája.. Ezeket keverd össze és tedd fel a hajadra 20 percig.. Majd mosd le.. Ja, és a tojás fehérjét felhasználhatod az arcodra..(persze legyen felverve)..Remelem, h ez konnyebb:)
2011. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!