Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne pár kérdésem a ricinusró...

Lenne pár kérdésem a ricinusról. (? ) (Többi lent) : )

Figyelt kérdés

Kb. mennyit kell használni egy alkalommal?

Bármeddig lehet használni, vagy csak kúraszerűen? (pl. fél év, egy év...)

Valahol olvastam hogy eltünteti a bőrhibákat, tényleg igaz?

Mire lehet még használni?

Egyébként bármilyen kis trükköt vagy ötletet is szívesen látok...:))

Bocsánat a sok kérdésért. :$

És előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 16. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy tudom hajra szempillára szemöldökre jó. a bőrről nem tudok, biztos segít valamennyit hisz olaj-os. a körmöknek is segít, a körömágynak.

egy kis tálba keverj ki valamennyi ricinust étolajjal és kend szét a fejbőrödön, meg a hajvégeken. de sok féle praktika van, sokan másogy csinálják. ezt lehet hetente többször is, éveken át. csak néha hagyj ki napokat,ne szokjon a hajad hozzá. és jól dörzsöld bele a fejbőrödre, aztán zacsi/uszósapka,egész estére is jó. én hajra nem használom,túl sokat kell kenni. én szempillára használtam,szépek lettek 1-hét után már.

2011. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én a bőrre gyakorolt jótékony hatásáról még nem hallottam, de elképzelhető, szerintem ki kell próbálni.

Leírom, hogy én hogy használom.

Szempillára, szemöldökre minden este felviszek egy kicsit, reggel lemosom.

Hajra: két kiskanál ricinusolajat elkeverek egy evőkanál étolajban (mivel elég sűrű a ricinus, azért van erre szükség), jól bedörzsölöm a fejbőrömbe, zacskót húzok rá, becsavarom törölközőbe, és úgy alszok. Reggel lemosom úgy, hogy kétszer samponnal, egyszer balzsammal. Nálam nagyon bevált, szemöldök, szempilla, haj nagyon szépen nő tőle. Ja, és a hajamra hetente egyszer használom, nem is kell ennél sűrűbben hajat mosnom. Kb négy-öt hónapja használom már rendszeresen. :)

2011. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en ugy 2 honapot hasznaltam..nem lattam a valtozast ezert abbahagytam..de ra ugy masfel honapra a hajam mintha megvaltozott volna..feneyes lett..selymes..nem tort..egeszsegesnek nez ki:)nagyon tetszik es mindenki dicseri..most ujra elkezdtem hasznalni..megszeretnem novelni"D
2011. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!