Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenek a hab állagú hajfesték?

Milyenek a hab állagú hajfesték?

Figyelt kérdés

Esetleg próbálta már valaki?

És lenne még egy kérdésem : milyen az ammóniamentes festék?Az nem károsít annyira mint a rendes?

Bocsi a sok kérdésért


2011. aug. 16. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

nagy ész volt aki kitalálta a hab állagú hajfestéket! :) de tényleg! pillanatok alatt be lehet kenni a hajat vele és ugyanolyan tartós, mint a sima :D szerintem egy próbár megér, és nem károsítja annyira a hajat :) sztem egy próbát megér :))

2011. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én unokatesómnak múltkor hab állagúval festettem be, de nekünk folyt minden felé, igaz a színe az nagyon intenzív volt, de unokatesómank nem jött be.

Nekem barátom anyukája fodrásznak tanul és ő azt mondja ők úgy tanulták, hogy az ammóniamentes festékben is van ugyan úgy ammónia csak valami elővegyülete van benne ezért mondják ammónia mentesnek. Bár én nem tudom, nem sokat értek ezen a téren :) Én azt vallom bármilyen a festék ígyis úgyis káros. Meg ha belegondolsz, nem véletlenül van benne ammónia, ha meg kis is veszik belőle kell valami más ami ugyan olyan hatást gyakorol mint az.

2011. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz,amit mondtál :)

Köszönöm szépen,hogy írtál,ment a zöld mancs

2011. aug. 19. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!