Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok kopaszodásra?

Mit ajánlotok kopaszodásra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és a fejem tetején már ritkább a hajam, már a fejem teteje is látható. Neten is utánanéztem, de csak drága hajnövesztő szereket találtam. Gondoltam arra, hogy a fogaim miatt, most megcsináltatom őket. Mikor a szívem miatt voltam Endocrinen, ott végig vizsgáltak, azt mondták, hogy a sok idegesség miatt, de semmit nem ajánlottak! Védőnő vitaminokat javasolt (de nem mondta, hogy milyet) Valaki tudna segíteni? (Gondolom már párszor fel lett téve a kérdés, és bocs mindenkinek, lehet offolni, de normál módon)
2011. aug. 15. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Először menj el egy gócvizsgálatra.
2011. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most vettem a férjemnek Varga hajcseppet, azt ajánlották erre. Egy hét után még nem tudok számottevő változásról beszámolni.

3200 volt egy üveggel, és elég sokáig elég, nem tudom, neked ez mennyire drága.

A másik, amit fodrászok ajánlanak, hogy Panthenol sprayt tegyél a fejbőrödre, dörzsöld be, és hamarosan jönni fognak az új kis babahajak.

[link]


A másik, amit tehetsz, hogy elfogadod az állapotot, és belenyugszol, hogy a férfihormonoknak nem csak pozitív hatása van. :)

Egy jóképű, markáns arcú, izmos férfinél sosem zavaró, ha kopaszodik.

[link]


[link]


[link]


Na jó, Vin Diesel még csak nem is annyira jóképű. :DDDD

... és mégis.

2011. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nyugodj bele... Fölösleges bármilyen "csodaszerre" költeni, nekem elhiheted, pontosan a te korodban kezdtem kopaszodni, kapkodtam minden után, kár volt :) Így fognak szeretni a nők, ne aggódj ezen... 20 éve folyamatosan kopaszodom, ma már szinte nullásra vágom. Idefésülöm - odafésülöm, hogy eltakarjam az felejtős :)
2011. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy Jon Bon Jovi parókát javaslok
2011. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :), szerintem adok magamnak egy lehetőséget, és ha nem válik be, akkor kénytelen leszek belenyugodni! :) [ Bár Einstein (nagy) fejem van, az utcán letudorkáznak, meg durvábbakat hallok. ] Ezért is nem akarok kopaszodni! :D
2011. aug. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!