Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » India póthajjal mit tudok...

India póthajjal mit tudok tenni ha nagyon csomós és ezért mikor fésülöm hullik?

Figyelt kérdés
India póthajam van 3 napja tették fel és már nagyon sokat szenvedtem vele. Sokat csomósodik és ha fésülöm akkor hullik.. persze csak annyit mint egy átlagos haj de azt is soknak tartom mivel ez nem nő vissza. Nagyon profi hajszalonban tették fel de már kezdem azt hinni h műhaj mert annyit csomósodik. Átlagos ez a csomósodás?? és mit lehet ellene tenni?? Esetleg semmit akkor azért h jobban kifésülhető legyen?
2011. aug. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van,semmi gondom vele.Ha csomosodik akkor kevert vagy teljesen mu.Huzz ki egy-ket szallat es gyujtsd meg.Erezni a szagan.Ha kered az en fodraszom szamat szivesen megadom.Erte a tuzbe teszem a kezem.Ha kep kell azt is kuldok.
2011. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amugy miutan megmosom balzsam megy ra gazdagon.Szaritom es atvasalom enyhen.Harmadszor van fent ez a haj.Tartos ha igy kezeled.
2011. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is indiai hajam van. 100 % h eredeti, mivel még én bontottam ki a csomagolásból a fodrásznál:)

Azt kell h mondjam, h nekem is csomósodik, igaz nem olyan vészesen. Hullik is elég rendesen, de nekem már kb. 3 hónapja van fent, tehát ez nem csoda.

2011. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen nemsokára megmosom és rendesen befogom balzsamozni. meglátjuk hogy mennyivel lesz jobb.
2011. aug. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!