Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, egy 17 éves...

Szerintetek, egy 17 éves srácnak, milyen frizura állna jól :D?

Figyelt kérdés
Na szóval, szerintetek milyen frizurák azok, amik menőn, lazán, vagy lányok körében esetleg sexysen vagy helyesen nézne ki :D? Kicsit rosszul fogalmaztem emiatt elnézést de azért remélem érthető xD. ( ha tudtok képeket mellékelni annak örülnék, de körülírása is jó ..:D)
2011. aug. 14. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen formájú fejed van? milyen színű a hajad, szemed, milyen tónusú a bőröd? azért ezek is befolyásolják, mi áll jól. ;)
2011. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Húh, köszi h szólsz ezek vhogy kimaradtak ..:P. Na szóval, fej-tipikus, nem tudom hogy jellemezni, nem kerek, nem körte egyszerűen szokásos xD.

szem- barna

haj- sötét barna

alkat- sportos

ééés köszi, ezeket elfelejtettem ;)

2011. aug. 14. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

hát nekem ezek a frizurák tetszenek, akárkik ők :D

[link]

[link]

[link]

[link]


az utolsó elötti a legjobb :D szeretem, ha van haja az illetőnek...

2011. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi ..:) Annyival még kiegészíteném magam, h vagy rövid-közepes haj lenne jó sztem xD a hosszúnál már sajna göndörödik azért az kizárva ..:D köszi amúgy azért :D Várom a további "ajánlatokat" xD
2011. aug. 14. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

próbálgattam viszonylag nem olyan hosszú hajakat összeválogatni :D


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] < ez elég vagány.


[link]


vagy ha nagyon extrémet akarsz akkor:


[link]

2011. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húh, köszönöm szépen ..:P. Az utolsó előtti tetszik a legjobban, sztem az lesz a nyerő .:)). de lehet az első 1-2-őt is kipróbálom xD. Mégegyszer köszi ..:P. ezer hála ..:D
2011. aug. 14. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :D
2011. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!