Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a WU2...

Mi a véleményetek a WU2 samponról és balzsamról?

Figyelt kérdés
Gazdaságos vagy sokat kell belőle használni? (Ez is fontos, mert szeptembertől tesómmal koleszba megyünk és jó lenne ha tudnánk ilyenen spróolni :))
2011. aug. 14. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi a kocsit szoktuk mosni vele... Szerintem inkább próbáljatok meg valamiylen Balea-s sampont, azért az is olcsóbb a legtöbbnél.
2011. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gazdaságos és nem kell sok belőle!!Kocsi mosás... :DDD!!Én mostam vele a hajamat és jóóó


21L

2011. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint imádom. A fodrászom is olyat használ néha, nem mellesleg én is fodrásznak tanulok. Szerintem nagyon jó, és a nagy kiszerelésest ha elfelezitek, és mindkét felét felöntitek vízzel, akkor sokat spórolhattok vele. Furán hangzik, de semmivel sem lesz rosszabb, én imádom azt a sampont.
2011. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mi csak azt veszünk, nekem is fodrász ajánlotta

egyrészt anyagilag is megéri szerintem! :) én szeretem, igaz hogy zsírosodik a hajam, de nem a sampontól... szóval nekem bevált, nem korpás, mikor váltottam egy márkásabb samponra, na akkor kezdett korpás lenni. szóval én csak jó véleménnyel vagyok róla!:)

2011. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vékonyszálú, egyenes, lapos, könnyen kócolódó, kevés hajam van, sajnos :D Ha ezt használom, akkor még kócosabb lesz, és képtelenség kifésülni, és az én fejbőrömet nagyon szárítja.
2011. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó, az egész család használja! :)
2011. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Habzik rendesen? Utoljára baba sampont vettünk, de az egyáltalán nem.
2011. aug. 14. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be, nagyon szárította a bőrömet. Az meg semmit nem jelent, hogy fodrászok is ezt használják...A legtöbb fodrász iszonyat gagyi és olcsó termékeket használ, mert így jobban megéri nekik.


Használj inkább Balea vagy Alterra (Rossmann saját márkája) samponokat. Ezek olcsók és szerintem jobbak, mint a wu2.

2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem spórolnék ilyenen, mert a hajam az ékem (hosszú göndör), de egyszerűen ez vált be a legjobban. Kipróbáltam rengeteget, és ez fantasztikus. A többitől hamar zsírosodott a fejem, így elég 4-5 naponta hajat mosni. Amúgy én is vízzel hígítom, mert úgy kell használni, több fodrász is mondta, és úgy jobban habzik. Emellett még olcsó is!:)
2011. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A legrosszabb sampon, amit valaha próbáltam. Kb. 2 éve vettem egyet a hagyományos nagy flakonosból, zsíros hajra valót. 3 naponta mostam akkor a hajam, ami fenékig ért. Elég volt 2-3x megmosni ezzel a samponnal, és az egész úgy kiszáradt, hogy nem bírtam kibontani. Emellett baromi gyorsan zsírosodott tőle, 1 nap alatt tocsogott a zsírtól. Tisztára tönkretette a hajam. A maradékot cipőpucolásra használtam el, arra nagyon megfelelt valamint felmosásra. Jó idő kellett, mire nem zsírosodott olyan gyorsan utána és visszanyerte a fényét és könnyen fésülhetőségét.

Barátnőmnek derékig ért a haja, egy ideig ezzel mosta. Aztán csodálkozott, hogy fél év múlva miért kellett az egészet hátközépig érőre levágatni a töredezés meg szárazság miatt...

Akinek rövid haja van, annak esetleg megfelel, de a hosszút tönkreteszi. Sokan azzal jönnek, hogy nincs benne annyi káros anyag. Ez egyáltalán nem igaz. Nincs annyi összetevője, mert nem tartalmaz ápoló anyagokat, csak tisztítókat. Az alapja egy szulfát, ami egy irritatív anyag, mosogatószerekhez is azt használják.

2011. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!