Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló szereket...

Milyen hajápoló szereket ismertek? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokat vasaltam a hajam, és ez nem tett valami jót neki. Most próbálom puhítani meg minden, de kíváncsi vagyok arra, hogy ti milyen termékeket használtok!! Szóval a lényeg, hogy milyen szérumokat tudtok, amik sűrűn vasalt, száraz hajra valók :)) vagy esetleg hajsimítós termékeket, amikről szeretném tudni, hogy használnak-e, és, hogy érdemes-e kipróbálnom őket. Előre is köszi :))))
2011. aug. 13. 14:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és léci képet is linkeljetek :))
2011. aug. 13. 14:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szeretem a Gliss kur termékeit.Vettem már balzsamokat de inkább a hajpakolásait szoktam venni ami 990Ft szokott lenni és elég sokáig kitart nekem olyan 3 hónapig.S minden hajmosás után teszek a hajamra.Ami legjobban bevált az a Satin Relax:

[link]

Ettől a hajam sokkal puhább lett, fésülni is könnyebb volt.S nagyon jó az illata.Az állaga könnyű és fehér színű.

Most a Shea Kasmir hajpakolást használom:

[link]

Ettől szintén puhább és illatosabb lett a hajam, az állaga picit töményebb, és ilyen világos karamell színű maga a pakolás.

Megéri az árát, mert tényleg használ valamennyit, túl nagy csodát ne várjunk, viszont pakolást vagy balzsamot tényleg ajánlatos használni mert rengeteg káros hatás éri a hajunkat télen nyáron.

De rengeteg jót hallottam a kókusz olajról is, nem próbáltam elvileg az regenerálja a száraz töredezett hajat.

2011. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :)))
2011. aug. 13. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!