Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljak? Vagy...

Most mit csináljak? Vagy egyáltalán tudok még valamit tenni?

Figyelt kérdés

Egyszer, még pár éve elkezdtem borotválni a köldököm körül a szőrt, aztán megint, és megint.A mai napig ezt teszem, de már ezerszer megbántam én h.ülye, mert persze ,hogy megerősödött (a szőr), és már elég érdes a tapintása...:S

mit tudok most tenni? vegyek valami krémet,vagy mit?:S

Lány vagyok.. :/ vagy már nem tudok semmit tenni ez ellen, és állandóan borotválnom kell?:S


(Örülnék az értelmes válaszoknak ! )


2011. aug. 13. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De tudsz... gyantázd le ott, vagy epilátorral szedd ki a szőrt, és egy idő után majd vékonyabb szálak nőnek.
2011. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyantázd le.

A tépkedéstől gyengülnek a szőrtüszők, idővel kivékonyodik, esetleg egy-egy végleg le is áll.

Ahogy nő, kevésbé lesz szúrós, erős, és összességében vékonyabbnak látszik.

2011. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget ! :)
2011. aug. 13. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Használj szemöldökcsipeszt. Eleinte elég fájdalmas lesz. Sokáig nem nő újra, és egy idő után gyengül is.
2011. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam ezzel :( nagyon csúnyának találtam és elkezdtem borotválni, hát én is nagyon megbántam mert sokkal rondább lett mint a kiindulási állapota ! :S Nekem is a gyantát javasolták szóval én is most fogok menni :) neked is sok sikert tudok kívánni !
2011. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szemöldök csipeszt én nem ajánlanám,érzékeny helyre.Gyanta,vagy szőkíteni szokták,úgy kevésbé látszik.
2011. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szemöldökcsipeszt használom és ezerszer kíméletesebb, mint a gyanta.. Már mindent próbáltam, nekem ez vált be.
2011. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek !

13:50-es,köszönöm, neked is ! :))

2011. aug. 13. 14:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként gyantából az a görgős,mikróban,vagy gázon,forró vízben melegítős, az megfelelő?
2011. aug. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!