Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek én szép vagyok?

Szerintetek én szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


:))


2011. aug. 13. 09:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél fel melltartót. Én szoktam pánt nélküliben és betűrve pántosban is járni, mégsem csúszik le soha, ha jól odarögzítem.
2011. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:

Szerintem nagyon szép vagy! A képből a korodra következtetve még ennél is szebbé válsz majd a következő pár évben! :)

Kedves szemek, édes mosoly, gyönyörű ajkak, szép haj! :)

2011. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

úr isten.. melltartó nélkül.. hát te nem vagy normális... nah m1.. hanyagoljuk a melltartó témát..


Köszönöm szépen !! És remélem hogy igazad van.. :) Sajna a hajam az nem göndör.. de viszont hosszú és egyenes!! nem szoktam vasalni.. sem festeni magam..!! Csak azért voltam ki festve ezen a képen mert itt ballagtam. és akkor készült :)) :))

2011. aug. 13. 09:49
 14/43 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megítélni, hogy olyan nagyon szép vagy-e, de a stílusod az valami borzalmas.
2011. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

szerintem szép vagy:)

gyönyörü bőröd van és kedves a kisugarzasod!

ne is fesd nagyon magad,keves smink van itt is rajtad,biztos anelkul is szep vagy:)

2011. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
62%
hiába vagy szép a bunkó stílusod elnyomja.. miért ne lenne normális,ha valaki nem hord melltartót?rólam se csúszik le a pánt nélküli,de ha neked nincs,mi megtartsa felesleges.. izléstelen,gusztustalan a szilikontpánt..pont annyira,mint ahogy lehurrogod a válaszokat,csak mert nem ajnároznak,hogy ilyen-olyan szép vagy :D:D
2011. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
már sorry.. de én nem hurrogok le senkit!!!!! én nem azt mondtam hogy ilyen -olyan szép vagyok!! olyan vagyok amilyen.. meg mindenki!!! és egyáltalán nem vagyok bunkó.. sztem a melltartós dolog az mindenkinek a saját dolga... :S
2011. aug. 13. 10:11
 18/43 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem szép vagy és egyed az arcod:)

Én is ellenzem a melltartó nélkül is dolgot és tényleg mindenki úgy csinálja ahogyan a megfelelő, én sem szeretek melltartó nélkül mászkálni mert már hozzászoktam és kényelmetlen anélkül.A szilikon pánt pedig nem feltétlenül undorító.Pont azért találták ki azt is hogy kevésbé látszon a pánt.

2011. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
10%
Ha így véled, akkor ne hurrogd le azokat akik NEM viselnek melltartót a tophoz. Akinek van mi fenntartsa az nyugodtan lemondhat a melltartóról ilyen top esetében.
2011. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
hát én már nem tudok mászkálni melltartó nélkül.. :S
2011. aug. 13. 10:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!