Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvas vagy arany szőke haj?

Hamvas vagy arany szőke haj?

Figyelt kérdés
17 éves lánynak.
2011. aug. 13. 00:14
 1/7 anonim válasza:
én az arany szőkét választanám, mert az ritkább és így szebb és jobb.:)
2011. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hamvas szőke, főleg ha magadnak fested
2011. aug. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Nézd meg a természetes színeidet, főleg a bőrödet, hogy inkább meleg vagy inkább hideg árnyalat.

Milyen ékszer áll jobban, az arany vagy az ezüst?


Ettől függ, melyik szín áll jól. Nekem meleg árnyalatok állnak csak jól, hamvas szőkével rettenetesen nézek ki, de egy nem túl világos aranyszőke jól áll, ősz típus vagyok.

A barátnőm pont fordítva, mivel ő nyár típus, és neki a hűvösebb színek állnak jól. Aranyszőkével elég bután néz ki, neki hamvasszőke melírok vannak a hajában. Mikor hamvasítós samponnal megmossa, szinte életre kel az arca a majdnem szürke haja mellett. :)

2011. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
araaany
2011. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hideg típusba tartozok szerintem. világos kék szem, fehér/rózsaszínes arcbőr és persze ezüst ékszerek. :)
2011. aug. 13. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

ha inkabb ilyen szoknyas,egzotikus stilusod van,akkor arany..

ha inkabb olyan cicababas szeretnel lenni,akkor hamvas


de előre szolok,h lehet h megfogod banni. en is megbantam,hamvas vagyok msot is..:D

annyira tönkretette a hajam,h nem nő mar vagy egy eve,sőt azt vezsem eszre,h rövidebb is. töredezik. egy eve festem...és nem is festettem olyan sürün,sokszor elegge lenőtt..megis...

most fogom majd befesteni sötétszőke-vilagosbarnara,amilyen az eredetim:)

2011. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a szoke oszes aranyalata meg volt nyari vagyok es hamvas voltam egy evig ugyan ugy no a hajam es nem toredezik. Olyanra fesd amilyenre szeretnes es majd eldontod magadnak hogy jol all-e :)
2016. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!